Depilacja laserowa

Depilacja laserowa jest jednym z najnowocześniejszych sposobów usuwania niechcianego owłosienia. Zabieg, wykonywany tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jest w pełni bezpiecznym i bezinwazyjnym zabiegiem, któremu może poddać się każda osoba chcąca pozbyć się nadmiaru włosków na każdej partii ciała, z wyjątkiem okolic oczu.

Wykonanie zabiegu polega na początkowym zbadaniu skóry i włosków. Melanina, substancja odpowiadająca za kolor skóry i włosów, jest najważniejszym elementem w depilacji laserowej, ponieważ to od jej ilości zależy, ile zabiegów trzeba będzie wykonać. Dopiero wtedy można nastawić odpowiednie natężenie lasera, tak aby nie nastąpiło odbarwienie skóry.

Depilacja laserowa nie niszczy i nie podrażnia skóry, reaguje tylko z włoskami oraz ich cebulkami. Usuwa niechciane owłosienie na stałe, dlatego zaliczana jest do najskuteczniejszych i najtrwalszych zabiegów depilacyjnych.

Depilacja laserowa nie jest bolesna, choć należy zaznaczyć, że pewne impulsy laserowe podczas zabiegu są odczuwalne. Wszystko zależy od osobistej wrażliwości klienta oraz od depilowanej partii ciała. W salonach dostępne są odpowiednie maści znieczulające, dlatego można poddać się zabiegowi bez najmniejszych obaw.
Oferujemy Państwu depilację laserem VariLite powodującym zamykanie naczynek oraz depilację laserem Lightsheer Desire, który uchodzi za najnowszy i najskuteczniejszy laser w fotodepilacji. Zapraszamy wszystkich chętnych z Gliwic oraz Zabrza.