STYLIZACJA PAZNOKCI

1351089099783

STYLIZACJA PAZNOKCI NA NATURALNEJ PŁYTCE ŻELEM

Ten rodzaj zabiegu polecany jest dla Pań, które mają ładną, zdrową naturalna płytkę paznokci, dłuższe, naturalne paznokcie. Na płytkę nakładany jest żel, co powoduje utwardzenie płytki na długi okres nawet 4 tygodni, po tym czasie należy dokonać uzupełnienia paznokci.

Podczas tej stylizacji NIE PRZYKLEJA SIĘ TIPSÓW I NIE PRZEDŁUŻA PAZNOKCI, utwardzamy jedynie naturalne paznokcie Klientki, więc ich długość nie ulega zmianie.

Przy tym zabiegu możemy nałożyć przezroczysty żel i np. pomalować lakierem paznokcie. Wtedy samodzielnie można zmieniać lakier w każdej chwili, bez obawy o przedłużane paznokcie.

Można również skorzystać z  trwałego koloru, który nie zmaże się i nie zmyje, aż do kolejnego uzupełnienia.

Cena: 90 – 110 zł.

 

PAZNOKCIE NA SZABLONIE ŻELOWE 

Ta usługa jest najbardziej popularna z uwagi na bardzo duży komfort w noszeniu paznokci. Nie odczuwamy tutaj praktycznie wogóle cieżkości nałożonego produktu.

Możemy dowolnie wymodelować paznokieć, zwęzić go , wydłużyć itp. ponieważ różnorodność jest w modzie, kształty paznokci też są bardzo różne, klasyczny prostokat, migdałek, szpice oraz bardziej awangardowe jak enge, bridge, pipe, sztylet.

Kształ paznokci ustalamy wspólnie z Klientką, doradzamy jaka długość, kształt oraz rodzaj paznokci będzie najlepszy i będzie najbardziej korzystny.

Cena: 110 zł.