laser diodowy najskuteczniejsza depilacja

Laser E.T. – przyszłość w depilacji laserowej

W naszym gabinecie dążymy do tego, aby oferować najwyższą jakość usług. Z tego też względu inwestujemy w najlepsze na rynku produkty i sprzęt, pozwalające do osiągnięcia tego celu. Jednym z naszych najnowszych nabytków jest E.T. – laser diodowy włoskiej marki Diego Dalla Palma. Ten niezwykle skuteczny laser pozwala na całkowitą depilację nawet najbardziej trudnych miejsc na ciele, zachowując absolutne bezpieczeństwo, bezbolesność i komfort podczas zabiegu. Poznaj zalety E.T. i umów się na wizytę do naszego gabinetu!

Popularność depilacji laserowej stale rośnie z roku na rok. Zainteresowanie tym zabiegiem wzrasta zarówno wśród kobiet, jak i u mężczyzn – badania rynkowe pokazują, że już 60% panów w różnym wieku pragnie usunąć niechciane owłosienie z danych części ciała, a kobiet z kolei – ponad 80%. Pokazuje to, jak jest wielkie zapotrzebowanie na wysokiej jakości, bezpieczne lasery, które skutecznie pozbędą się włosów, nie naruszając jednocześnie tkankę skórną. Powstało więc wiele firm, które dążą do stworzenia właśnie takiej technologii. Jedną z nich jest bez wątpienia Diego Dalla Palma, która wyprodukowała laser diodowy o wdzięcznej nazwie E.T.

Jak działa Laser E.T.?

System depilacji laserowej E.T. funkcjonuje na zasadzie selektywnej fototermolizy. Za pomocą łatwego w obsłudze panelu można bardzo dokładnie i trafnie dobrać rodzaj zabiegu do danego typu skóry i włosów. Światło, które wytwarza, jest monochromatyczne, spójne i równoległe, co pozwala na generowanie ciepła niszczącego melaninę zawartą w mieszku włosowym. Powoduje to trwałe usunięcie owłosienia, jednocześnie nie uszkadzając naskórka i struktur, które otaczają mieszek włosa.

Jego innowacyjność cechuje się również dwoma nowymi układami chłodzenia (ACS i TMS), które gwarantują absolutną wydajność, jednocześnie zachowując bezpieczeństwo w trakcie pracy (m.in. brak awarii). Głowica lasera E.T. posiada także końcówkę wykonaną z szafirowego kryształu, zapewniającą trwałość i maksymalną efektywność po odbytych zabiegach.

Co ważne, podczas zabiegu na twarzy laser automatycznie przygotowuje się do zabiegu typu Resurfacing. Polega on na tym, że nie deformuje kolagenu, ale stymuluje procesy biochemiczne, aby odnowić komórki i wesprzeć produkcję nowego kolagenu. Po wszystkim klient odchodzi ze wzmocnioną skórą na twarzy jak po liftingu, z mniejszą ilością zmarszczek.

Zalety E.T.

Laser diodowy E.T. to nowoczesny, bezbolesny i bardzo bezpieczny laser – wspomniana wcześniej szafirowa głowica zapewnia efekt antyrefleksyjny, nie pozostając po sobie żadnych skutków ubocznych na skórze. E.T. jest również (jak nie przede wszystkim) niezwykle szybkim i skutecznym laserem diodowym, gdyż doskonale opracowuje parametry zabiegów, które gwarantuje efekty już po pierwszym z nich, na każdym rodzaju włosów. Chłodzenie kontaktowe zapewnia absolutny komfort dla klienta, a innowacyjne systemy chłodzenia (ACS i TMS) zapobiegają przegrzaniu się urządzenia i przerwom w trakcie pracy. Co więcej, posiada automatyczny wyłącznik, w przypadku gdy zostaną otwarte drzwi do gabinetu w trakcie wykonywania zabiegu.

Diego Dalla Palma dokonało czegoś, co mogłoby się wydawać niemożliwe – stworzyli urządzenie do depilacji laserowej, które jest inteligentne, skuteczne, bezbolesne i bezpieczne. W dodatku jest łatwe w obsłudze, nie tracąc na efektywności.

Potrzebujesz depilacji? Sarahline zaprasza!

Gorąco zachęcamy do zapisania się do nas na zabieg – chcąc osiągnąć maksymalną satysfakcję i zadowolenie z usunięcia niechcianego owłosienia, to tylko E.T. może faktycznie te oczekiwania spełnić. Włoska jakość technologii, komfort w trakcie wizyt i brak efektów ubocznych – to właśnie gwarantuje oferowany przez nas laser diodowy. Sprawdź nasz cennik na zabiegi na ciało i skontaktuj się z nami!