PROMOCJA W LUTYM

Promocja miesiąca to masaż twarzy i spa na dłonie w jednym zabiegu w cenie 180 PLN zamiast 230 PLN

Zabieg rozpoczyna się pielęgnacją dłoni podczas której wykonany jest:

-peeling, który natychmiast poprawia wygląd skóry dłoni ponieważ skutecznie usuwa martwy naskórek i odsłania gładką, delikatną skórę

-masaż dłoni ma na celu wygładzenie i nawilżenie skóry dłoni oraz wspaniały relaks. Masaż ten pozwala na zwiększenie ukrwienia komórek skóry i mięśni, co przekłada się na lepszy transport substancji odżywczych i tlenu do wnętrza komórek.

-maska i parafina- do wybory są różne zapachy naturalnych masek z fimy salco.Parafina doskonale utrzymuje ciepło, rozszerza pory skóry, przez co lepiej wchłaniane są wszelkie substancje pielęgnacyjne i odżywcze z balsamów i kremów. Po zabiegu parafinowym skóra jest miękka, gładka i elastyczna.

Podczas gdy twoje dłonie są w specjalnych rękawiczkach utrzymijących ciepło i znajdują się pod parafina, kosmetolog zajmie się Twoją twarzą.

Wykona dokładny demakijaż na profesjonalnych kosmetykach marki Dermaquest, a następnie wykona masaż twarzy, który pozwoli Ci się zrelaksować i odprężyć. Dodatkowo ma działanie stymulujące i odmładzające. Na koniec zabiegu na skórę Twojej twarzy zostanie nałożony krem dopasowany do jej potrzeb.

Ostatnim etatpem zabiegu jest zdjęcie parafiny z dłoni i zaaplikowanie kremu od Diego dalla Palma na skórę rąk. Krem w swoim skladzie zawiera filtrowany sluz ślimaka, kwas hialuronowy, „drugą skórę z jojoba” -pochodna płynnego wosku z jojoba, dzięki czemu ma silne działanie kojące, nawilżające i przeciw zaczerwienieniu.

Cudowny relaks, odprężenie i wiele dobrego dla skóry dłoni i rąk.