Nowości

ICOONE®- nowe rozwiązanie dla ciała i twarzy!!!

ICOONE to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry.

Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego.

Dla kogo przeznaczony jest ICOONE®?
Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

ICOONE jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

 • z problemami naczyniowymi i obrzękami,
 • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga,
 • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych,
 • mających problem z luźną skórą,
 • walczących z nadwagą i cellulitem,
 • po liposukcji,
 • cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych,
 • mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała,
 • cierpiących na zaparcia,
 • przed i po zabiegach chirurgicznych,
 • kobiet po porodach,
 • uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport,
 • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Programy kosmetyczne ICOONE na ciało– przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczone jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.

Programy kosmetyczne ICOONE na twarz- wyjątkowe zabiegi wykonywane na okolice dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczu. Efekt liftingu bez użycia igły i skalpela. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.

Wskazania do zabiegu:
1) Programy kosmetyczne:
– cellulit
– zlokalizowany tłuszcz,
– modelowanie sylwetki,
– luźna skóra,
– drenaż limfatyczny.
2) Programy medyczne:
– obrzęk limfatyczny,
– blizny świeże,
– blizny zwłókniałe,
– zaparcia,
– postępowanie po liposukcji,
– postępowanie po mastektomii,
– bóle mięśni,
– przykurcze,
– zapalenia ścięgien,
– zaburzenia czucia,
– przygotowanie organizmu do wysiłku fizycznego,
– odnowa biologiczna.

Przeciwwskazania do zabiegu:
– choroba nowotworowa,
– ostre choroby wątroby i nerek,
– przepuklin,
– żylaki, zapalenie żył, terapia antykoagulantami,
– ciąża do 3.miesiąca,
– stany zapalne,
– choroby infekcyjne,
– karmienie piersią,
– cukrzyca,
– menstruacja terapia hormonalna,
– botoks,
– wypełniacze,
– wystające znamiona barwnikowe.

Rekomendacje ICOONE
Magazyn „Twój Styl” uznał ICOONA za najskuteczniejszy i najefektywnieszy zabieg na jędrną i atrakcyjną sylwetkę.
ICOON znalazł uznanie wśród gwiazd i jest polecany m.in. przez dr n.med. Krzysztofa Gojdź, Ewę Pacułę, Joannę Krupę, Annę Muchę, Maję Sablewską.

 

 

Rytuały relaksacyjne z różnych części świata marki CINQ MONDES!!!

mase4

1) Rytuał z Bengalor – Indyjski rytuał oczyszczający (peeling+masaż)
Zabieg opiera się na tradycyjnej indyjskiej Ayurvedzie znanej jako „nauce o długim życiu”. Wszystkie etapy zabiegu koncentrują się na napięciach mięśniowych.

Energetyzujący aromatyczny peeling
Aromatyczny peeling ze szlachetnymi i rzadkimi przyprawami pochodzi z rytuału z Jawy. Zawiera odrobinę soli morskiej i proszek, który usuwa martwy naskórek, trochę cynamonu i olej waniliowy- ożywia ciało i przywraca blask skóry.
Masaż Ayurvedysjki
Głęboki rytmiczny masaż oraz kontrolowany oddech pomagają osiągnąć stan całkowitego odprężenia i relaksu. Mieszanka olejów roślinnych używana w rytuale ma właściwości odżywcze i lecznicze oraz otula ciało łagodnym aromatem kardamonu i wanilii.Cena rytuału: 250 zł.
Cena peelingu: 150 zł.
Cena masażu: 200 zł.

2)
Rytuał z Północnej Afryki- Marokański rytuał oczyszczająco- regenerujący (peeling+masaż)
Przez ponad 2000 lat kobiety na Bliskim i Środkowym Wschodzie rozwijały receptury piękna i przekazywały przez pokolenia z matki na córkę. Oczyszczający rytuał opierający się na tradycyjnym Hammamie jest jednym z najbardziej znanych rytuałów pielęgnacyjnych. Chroni komórki skóry i pozostawia skórę gładką i odświeżoną.Oczyszczająco-złuszczający zabieg z czarnym mydłem
Oczyszczające czarne mydło beldi (wykonane w 100% z oliwy z oliwek) w połączeniu z działaniem złuszczającym rękawicy Kassa, pozostawia skórę głęboko oczyszczoną , miękką satynową i delikatnie pachnącą
Masaż relaksacyjny
Sercem zabiegu jest masaż na bazie oleju arganowego, który jest bardzo efektywnym przeciwutleniaczem i ma duże właściwości naprawcze. Zabieg ten eliminuje toksyny i bóle mięśni, bardzo głęboko odżywia skórę, regeneruje ją i pozostawia jedwabiście gładką.
Cena rytuału: 250 zł.
Cena peelingu: 150 zł.
Cena masażu: 200 zł.