Depilacja laserowa

Depilacja laserowa jest jednym z najnowocześniejszych sposobów usuwania niechcianego owłosienia. Zabieg, wykonywany tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jest w pełni bezpiecznym i bezinwazyjnym zabiegiem, któremu może poddać się każda osoba chcąca pozbyć się nadmiaru włosków na każdej partii ciała, z wyjątkiem okolic oczu.

Najskuteczniejsi w depilacji laserowej na terenie Gliwic i Zabrza!

Wykonanie zabiegu polega na początkowym zbadaniu skóry i włosków. Melanina, substancja odpowiadająca za kolor skóry i włosów, jest najważniejszym elementem w depilacji laserowej, ponieważ to od jej ilości zależy, ile zabiegów trzeba będzie wykonać. Dopiero wtedy można nastawić odpowiednie natężenie lasera, tak aby nie nastąpiło odbarwienie skóry. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych laserów mamy gwarancję uzyskania satysfakcjonującego efektu już po kilku zabiegach.

Depilacja laserowa - wygoda

Wygoda

Depilacja laserowa - oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Depilacja laserowa - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo


Dlaczego warto wybrać się na zabieg depilacji laserowej?

  • Depilacja laserowa nie niszczy i nie podrażnia skóry, reaguje tylko z włoskami oraz ich cebulkami.
  • Usuwa niechciane owłosienie na stałe, dlatego zaliczana jest do najskuteczniejszych i najtrwalszych zabiegów depilacyjnych.
  • Depilacja laserowa nie jest bolesna, choć należy zaznaczyć, że pewne impulsy laserowe podczas zabiegu są odczuwalne. Wszystko zależy od osobistej wrażliwości klienta oraz od depilowanej partii ciała. W salonach dostępne są odpowiednie maści znieczulające, dlatego można poddać się zabiegowi bez najmniejszych obaw.

Oferujemy Państwu SPIDER- Laser diodowy do usuwania naczynek i ich zamykania oraz E.T.- Laser didodowy do usuwania owłosienia, który uchodzi za najnowszy i najskuteczniejszy laser w fotodepilacji.
Zapraszamy wszystkich chętnych z Gliwic oraz Zabrza.