ICOONE + VINCI idealne zestawienie w PROMOCYJNEJ CENIE

ICOONE to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry.

Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego.

LipoRadioLogie™ VINCI to gwarancja pięknie wymodelowanej sylwetki, jędrnego ciała bez śladu zmian cellulitowych czy miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej. To doskonały sposób na piękne ciało i dobre samopoczucie!!!

LipoRadioLogie™ VINCI  to innowacyjne połączenie najbardziej skutecznych technologii wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu oraz regenerację włókien kolagenowych. Posiada w swoim wyposażeniu  różne głowice zabiegowe dzięki czemu możemy idealnie opracować wszystkie partie ciała a także twarz, szyję i dekolt
W zabiegu połączono kilka najskuteczniejszych technologii by uzyskać jak najlepsze i najszybsze efekty modelowania ciała oraz mocnego napięcia skóry twarzy, szyi oraz dekoltu:

  • promieniowanie IR
  • fala radiowa
  • światło LED
  • zassanie- próżnia
  • mechaniczny masaż profilowany rolkami

Cena regularna : 10 zabiegów icoone 2000 zł. + 5 zabiegów vinci  900 zł. = 2900 zł.

Cena promocyjna : 2500 zł.

Zyskujesz : 400 zł.